Autoryzowany
dystrybutor

Wysoka
jakość

Dobra
cena

Doradztwo
agrotechniczne

oferta Zapoznaj się z najnowszymi produktami w naszej ofercie

oferta Odkryj nasz materiał siewny - kwalifikowany oraz poplonowy

Proponujemy szeroki wybór nasion roślin zbożowych, oleistych i strączkowych, pochodzących od zaufanych plantatorów. Z naszą pomocą łatwo dopasujesz rośliny do warunków glebowych i klimatycznych oraz profilu prowadzonej działalności rolniczej. Wspieramy również w doborze optymalnych rozwiązań w zależności od planowanej daty wysiewu i stosowanych technologii produkcji rolnej.

Zwiększaj plony
z naszymi biostymulatorami

oferta Poznaj produkty NITRAZA - żywe bakterie brodawkowe

Aby w pełni skorzystać z dobroczynnego wpływu bakterii brodawkowych na rośliny motylkowe, należy nimi szczepić rośliny lub glebę. Bakterie występują w glebie do 5 lat po uprawach roślin strączkowych, jednak ich ilość z roku na rok drastycznie spada, dlatego dobrze jest stosować preparaty bakteryjne pomimo wcześniejszych upraw roślin motylkowych na tym samym stanowisku. Również szczepy bakterii brodawkowych dla różnych gatunków roślin będą inne. Dowiedz się więcej o produktach NITRAZA i wspomóż produkcję azotu na swoim polu..

Poznaj hurtową ofertę naszych nasion.

Oprócz asortymentu dostępnego w naszym sklepie internetowym znajdziesz u nas również ofertę kwalifikowanego materiału siewnego. Napisz do nas, a otrzymasz aktualną ofertę odmianową oraz cenową.

O nas Sprzedaż nasion — Gospodarstwa Nasienne Piotr i Bogusław Dukiewicz

Zajmujemy się produkcją i sprzedażą nasion, które umożliwiają osiąganie wysokich plonów. Jesteśmy rodzinną firmą, która rozpoczęła działalność w branży nasiennej już w 1984 roku. Po wielu latach nauki, w 2009 roku, zdecydowaliśmy się założyć własną działalność, która opiera się na szacunku i zaufaniu do Klientów.
Jako dystrybutor nasion dostarczamy produkty pochodzące ze sprawdzonych plantacji, w tym również kwalifikowane ziarno siewne, którego produkcja wymaga specjalistycznej wiedzy i jest czasochłonnym procesem, ale jednocześnie umożliwia osiąganie wyższych plonów. Wymiana nasion pomiędzy zaufanymi firmami umożliwia zwiększenie różnorodności i zapewnienie szerokiego wyboru produktów. Materiał siewny standardowo zaprawiamy zaprawami renomowanych firm chemicznych, aby ograniczyć ryzyko zaatakowania siewek przez szkodniki czy patogeny. Oferujemy także kwalifikowany materiał siewny zbóż i nasiona na poplony. Dzięki stosowanym technologiom mamy pewność, że rolnicy otrzymają materiał, który ułatwi im pracę oraz pomoże uzyskać założone cele. Oferujemy zarówno nasiona dobrze znanych odmian, jak i tych nowoczesnych.

Mamy świadomość zmian zachodzących w rolnictwie, które zmierzają do zwiększenia ilości plonów oraz uzyskiwania owoców o coraz atrakcyjniejszych rynkowo właściwościach, dlatego nieustannie poszerzamy ofertę. Współpracujemy zarówno z małymi, jak i dużymi gospodarstwami rolnymi, a każdego Klienta traktujemy z należytym szacunkiem i profesjonalizmem.

Zaopatrujemy w nasiona również firmy handlowe z całej Polski. Na każdym etapie współpracy zapewniamy wsparcie merytoryczne, które pomoże w dostosowaniu odmian konkretnych nasion do profilu prowadzonej działalności i rodzaju gleby. Zapewniamy także konkurencyjne ceny.

klos

Kupuj ziarna online - Sprzedaż nasion, materiał siewny, biostymulatory - Gospodarstwa Nasienne Piotr i Bogusław Dukiewicz

W naszej ofercie znajdą Państwo kwalifikowany materiał siewny zbóż, roślin strączkowych oraz nasiona na poplony. Współpracujemy od lat z zaufanymi plantatorami co powoduje, że nasz materiał siewny jest najwyższej jakości. Dumni jesteśmy z faktu, że współpracujemy z najlepszymi hodowcami w Polsce i Europie.

Materiał siewny standardowo zaprawiamy zaprawami renomowanych firm chemicznych i pakujemy w worki po 25kg i 50kg oraz big-bagi – 500kg. W razie potrzeby zaprawiamy nasiona innymi zaprawami według wymagań klienta i pakujemy w opakowania zbiorcze big-bag – 1000kg.

Na życzenie stosujemy także dodatek aminokwasów pochodzenia biologicznego – nie chemicznego! – co powoduje lepsze pokrycie nasion i przyspiesza wschody roślin. W zależności od wielkości zamówienia, oferujemy dostawy towaru całosamochodowe lub kurierem na palecie.

Oferowany przez nas materiał nasienny jest drobiazgowo kontrolowany pod kątem jakości. Bardzo często producent rolny potrzebuje również doradztwa – także i tu chętnie przyjdziemy Państwu z pomocą. Doradzimy jaką odmianę wybrać w zależności od warunków glebowych i potrzeb w gospodarstwie.

Wspólnie ustalimy optymalną agrotechnikę, by plonowanie spełniło oczekiwanie naszych klientów. Służymy doradztwem nie tylko podczas zakupów, ale także podczas całego sezonu uprawowego.

klos

Misja i specjalizacja firmy

Specjalizujemy się w produkcji nasion roślin strączkowych. Oferujemy także kwalifikowany materiał siewny zbóż i nasiona na poplony. Nasiennictwo jest dla nas nie tylko pracą, ale przede wszystkim życiową pasją, dlatego stale rozwijamy nasze kompetencje poprzez udział w konferencjach i seminariach. Prowadzimy też edukację, publikując artykuły w prasie branżowej oraz organizując szkolenia dla rolników.

Proponujemy optymalne rozwiązania dla gospodarstw zarówno pod względem plonowania, jak i poprawy jakości gleby oraz właściwego płodozmianu, co jest zgodne z założeniami Europejskiego Zielonego Ładu, który obowiązuje w Polsce od 2021 roku. Zależy nam także na wprowadzaniu nowych odmian, szerzeniu wiedzy i propagowaniu postępu hodowlanego. Z wielką chęcią doradzimy jakie konkretne rozwiązania wybrać, aby plon był optymalny i zaspokajał potrzeby gospodarstwa.

Służymy poradą zarówno w zakresie wprowadzanych na naszym rynku nowości odmianowych, jak i dobrze znanych i sprawdzonych odmian. Dobór odmian w obliczu zachodzących w naszym kraju zmian klimatycznych jest dla wielu producentów rolnych wyzwaniem, a nasze Gospodarstwo Nasienne w tym niełatwym zadaniu chętnie pomoże.

Szczycimy się faktem, że wiele gospodarstw rolnych widzi w nas partnera, który poprzez profesjonalną obsługę, niezawodne rozwiązania i terminowe dostawy nasion realnie wspiera producentów rolnych w optymalnym zarządzaniu produkcją roślinną.

klos