fbpx

Kondycjonery gleby

Filter
Wyświetlanie 14 z 14 produktów

Kondycja gleby ma znaczący wpływ na efektywność produkcji rolnej, dlatego jednym z kluczowych zadań w rolnictwie jest utrzymanie wysokiego poziomu płodności, które zapewni roślinom komfortowe warunki do rozwoju. Jedną z metod, która pomaga osiągnąć taki efekt, jest zastosowanie kondycjonerów gleby. Dzięki nim proces mineralizacji resztek pożniwnych jest znacznie przyspieszony, co przekłada się na poprawę właściwości warunków naturalnych, w których rozwijają się nasiona.

Błędem jest wychodzenie z założenia, że regularne nawożenie gleby jest wystarczające dla zachowania wysokiego poziomu płodności. Owszem, nawożenie ma znaczenie, dlatego oferujemy również m.in. nawozy dolistne, jednak jeśli ich działanie nie będzie połączone ze stosownym dbaniem o kondycję gleby, to ta z czasem ulegnie degradacji i w kolejnych latach nie będzie przynosiła zadowalających efektów w postaci plonów.

Szeroki wybór produktów

Oferowane przez nas kondycjonery gleby wpływają na powstanie warstwy próchniczej w glebie, ponieważ przyspieszają proces rozkładu resztek organicznych. Dzięki temu w podłożu znajduje się więcej mikroorganizmów, które pozytywnie wpływają na jej kondycję, a w po zasianiu plonów, na ich skuteczny wzrost i rozwój.

W asortymencie znajdziesz szeroki wybór produktów, które umożliwiają dobór konkretnych rozwiązań do potrzeb wynikających ze specyfiki prowadzonej działalności oraz uprawianych odmian. Zajmujemy się dystrybucją materiałów, które zawierają m.in. szczepy żywych bakterii umożliwiających szczepienie roślin oraz są bogate w azot i inne składniki odżywcze. Jeśli potrzebujesz wsparcia w doborze konkretnych rozwiązań, skontaktuj się z nami, a pomożemy wybrać optymalne kondycjonery.

Zobacz również: biostymulator na zboża