fbpx

Materiał siewny

Filter
Wyświetlanie 14 z 14 produktów

Zajmujemy się sprzedażą wysokiej jakości materiału siewnego, pochodzącego od zaufanych plantatorów. Oferujemy nasiona roślin zbożowych, oleistych, a naszą specjalność stanowią rośliny strączkowe. Bogaty asortyment sprawia, że z łatwością dobierzesz rośliny do własnych oczekiwań, profilu prowadzonej działalności rolniczej oraz warunków glebowych i klimatycznych. Pomagamy również w doborze konkretnych rozwiązań, uwzględniających planowaną datę wysiewu czy technologie stosowane w produkcji rolnej.

Zajmujemy się produkcją kwalifikowanego oraz poplonowego materiału do wysiewu. W związku z tym oferujemy m.in. zboże jare, które pomaga zwiększyć wydajność procesu produkcyjnego. Jeśli potrzebujesz porady w tym zakresie, skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci wybrać materiał siewny, dzięki któremu osiągniesz wysoką efektywność upraw.

Materiał kwalifikowany i poplonowy

Oferowany materiał siewny dzieli się na dwie kategorie: kwalifikowany i poplonowy. Kwalifikowany materiał jest poddawany ocenie polowej oraz laboratoryjnej, po której następuje proces zaprawiania w zaprawiarkach porcjowych lub przepływowych. W wyniku specjalnej procedury nasiona otrzymują urzędową etykietę nasienną, która potwierdza ich jakość. Tego rodzaju produkty mają wyższy potencjał plonowania i cechują się dużą paletą odmian, która pozwala dostosować konkretne rozwiązania do własnych warunków klimatyczno-glebowych.

W ofercie znajdziesz m.in. materiał siewny kwalifikowany różnych odmian grochu siewnego, gryki, koniczyny i wielu innych. Z kolei materiał poplonowy ma skład dobrany pod określony kierunek upraw i ma za zadanie przywrócić właściwy stan podłoża, które będzie gotowe na właściwe uprawy. Ma również stosunkowo niskie wymagania glebowe i powoduje szybki wzrost roślin. W ofercie znajdziesz m.in. różne odmiany gorczycy, łubin czy groch.

Sprawdź również: nasiona na poplon